• Repertuar

  W poszczególnych zakładkach prezentuję mój repertuar. Są tam aranżacje w stylu retro, kabaretu, musicalu, adaptacje big bandowe oraz wątki teatralne.

  Wykonuję szeroko rozumianą muzykę rozrywkową, zawierającą elementy popu, jazzu oraz swinga. Śpiewam po polsku, jak i po angielsku. Atrakcyjnym elementem mojego repertuaru są utwory wykonywane w języku japońskim, inspirowane kulturą Dalekiego Wschodu. Niewątpliwym atrybutem moich występów są niezwykłe kreacje, które są projektowane specjalnie pod kątem mojego zróżnicowanego repertuaru.

 • Wróćmy w tę przeszłość jeszcze raz…

  W swoim repertuarze posiadam utwory z lat 20. oraz przeboje lat międzywojennych. Stylowy klimat prezentowanych piosenek osiągam głównie za pomocą oryginalnych strojów wzorowanych na kreacjach gwiazd kina i estrady z początku XX wieku. Dzięki takim atrybutom, przenoszę swoich słuchaczy w początki zeszłego stulecia i powracamy jak za dawnych lat…

  Hanka Ordonówna, Wiera Gran, Pola Negri, Tola Mancewiczówna to tylko niektóre wielkie śpiewaczki, moje idolki z dawnych lat, których dorobek artystyczny jest mi szczególnie bliski. „Na pierwszy znak”, „Miłość ci wszystko wybaczy” to piosenki, które możecie usłyszeć Państwo na moich koncertach.

  "Na pierwszy znak" - H.Wars, J.Tuwim
 • Kabaret

  Kabaret to niezwykła forma sztuki teatralnej. Uwielbiam przedwojenne wykonania kabaretowych twórców. Z powodzeniem odnajduję się w światowych przebojach kabaretowych z repertuaru gwiazd estrady, takich jak Liza Minnelli czy Frank Sinatra. Wykonuję również utwory z musicalu Chicago, Cabaret i Moulin Rouge.

  "Cabaret" - J.Kander, W.Młynarski
 • Światowe przeboje

  W swoim repertuarze posiadam takie światowe standardy muzyki rozrywkowej, jak: New York, New York, Misty, Raining Man, What a felling, Saving all my love for you.

  "Saving all my love for you" - G.Goffin, M.Masser
 • W krainie kwitnącej wiśni

  Japonia to kraj moich tęsknot i marzeń. To taki, w którym człowiek zakochuje się od pierwszego spojrzenia i już potem żadne inne miejsce na świecie nie robi na nim takiego wrażenia. Muzyka, wykorzystująca charakterystyczne instrumenty: biwę, koto, taiko, samisen, taniec kabuki, zwyczaje , takie jak na przykład rytuał parzenia herbaty, wszystko to porywa mnie, głęboko zachwyca i inspiruje.

  Do tej pory dwa razy koncertowałam w Kraju Kwitnącej Wiśni. Występowałam na Honsiu, w takich miastach jak: Hanamaki, Nigata i Morioka.

  W swoim repertuarze posiadam utwory po japońsku, które wykonuję na różnych imprezach i uroczystościach związanych z kulturą Dalekiego Wschodu.

  "Piosenka japońska"
 • Big Band

  Od wielu lat współpracuję z Orkiestrą Rozrywkową Happy Big Band z Mysłowic www.HappyBigBand.pl. Historia ta zaczęła się w 2003 roku w, można rzec, banalnych okolicznościach. Pewnego dnia zadzwonił telefon… A potem wszystko potoczyło się lawinowo, czego efektem jest owocna, już siedmioletnia współpraca z Big Bandem, uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami w międzynarodowych konkursach.

  Wraz z Happy Big Bandem występuję na scenach zarówno polskich, jak i europejskich. Koncertowałam w wielu krajach Europy, m.in. w Niemczech, Austrii, Słowenii, Finlandii, Rosji, Włoszech oraz na Węgrzech.

  W 2007 roku ukazała się płyta, na której wykonałam m.in.: „Bombonierkę”, „Cud i miód”, „Do grającej szafy”, „Przejrzyj”, „Małe tęsknoty”, „Z tobą, bez ciebie”.

  "Tak bym chciała kochac już" - J.Matuszkiewicz, W.Młynarski
anna kamyk
anna kamyk